Gratis

Festival de Tardor

Información sobre el evento

Comparte este evento

Fecha y hora

Ubicación

Ubicación

Pompeu Fabra University. Poblenou Campus

138 Carrer de Roc Boronat

08018 Barcelona

Spain

Ver mapa

Descripción del evento
Festival de Tardor de Phonos. Del 28 de setembre al 2 d'octubre a Barcelona.

Acerca de este evento

Reprenem la nostra activitat presencial, i inaugurem la nova temporada 2020-2021 amb un Festival de Tardor, que inclourà 15 esdeveniments al llarg de cinc dies a finals de setembre.

▪▪DILLUNS 28 DE SETEMBRE▪▪

- 18:00h: Phonos, nueva escultura sonora de Marc Vilanova: http://bit.ly/marcvilanova

- 19:30h: Haize Lizarazu: MANUAL (Hands as Instruments): http://bit.ly/lizarazumanual

▪▪DIMARTS 29 DE SETEMBRE▪▪

- 18h: Xerrada de Pablo Sanz sobre ecologies de l'escolta: http://bit.ly/pablosanz

- 19:30h: FRAMES Percussion interpreta Perich, Rykova i Giménez-Comas: http://bit.ly/framespercussion

- 21h: Pablo Sanz: Entangled: http://bit.ly/sanzentangled

▪▪DIMECRES 30 DE SETEMBRE▪▪

-18h: Conferència de Arthur Clay i Jürg Gutknecht: http://bit.ly/artclayxerrada

-19:30h: El Sindicato de Altavoces: http://bit.ly/sindicatodealtavoces

- 21h: Concert Màster de Composición amb Tecnologies de l'Escola Superior de Música de Catalunya (ESMuC): http://bit.ly/colabesmuc

▪▪DIJOUS 1 D’OCTUBRE▪▪

- 18h: Xerrada de Haize Lizarazu sobre el gest performatiu com a element creatiu: http://bit.ly/haizelizarazu

- 19:30h: Charo Calvo: La Boca Eléctrica: http://bit.ly/charocalvo

- 21h: Gil Dori: Arcos i altres partitures gràfiques: http://bit.ly/gildori

▪▪DIVENDRES 2 D’OCTUBRE▪▪

- 17:30h-21:15h: Tatiana Gerasimenok i Morphosis Ensemble: http://bit.ly/tatianamorphosis (per aquesta activitat no és necessària la reserva prèvia)

- 18h: Art Clay: GongPong.SAT: http://bit.ly/gongpongsat

- 19:30h: Nad Spiro: 20 20 20: http://bit.ly/nadspiro-

- 21h: DJ Shak: Phonos Archive Remix: http://bit.ly/djshakremix

Comparte con tus amigos

Fecha y hora

Ubicación

Pompeu Fabra University. Poblenou Campus

138 Carrer de Roc Boronat

08018 Barcelona

Spain

Ver mapa

Guarda este evento

Evento guardado